פסגות זיו השקעות
ופיתוח (1993) בע"מ
חברה יזמית קבלנית

כשהתחלנו לחלום את הפרויקט, עלתה לנגד עיננו תמונה של משפחות צעירות בסביבה ירוקה ובטוחה באחד האזורים היפים של ירושלים. פרויקט YOUNG 4 ממוקם בחלקה המערבי של העיר באזור המבוקש והקסום של ירושלים, בין גבעת משואה למלחה.

מיקום הפרויקט

אחד האזורים המרכזיים עם נגישות לצירים המרכזיים, בקרבה לקניון מלחה ולגן החיות התנכ"י. בפרויקט נבנו 4 בניינים, בכל בניין 20 יח"ד עם דירות בנות 4,5 חדרים ופנטהאוזים. כל הדירות פונות לחזית הבניין עם מרפסות, לכל דירה 3 כיווני אוויר עם נוף טבעי ועוצר נשימה. הפרויקט הינו מיזם בשותפות עם חב' א.ר.מ מזרחי המביאה אף היא ניסיון ומוניטין רב של שנים.

שכונת עיר גנים

עיר גנים היא שכונה בדרום-מערב ירושלים, סמוכה לקריית מנחם.
השכונה מחולקת לשלושה חלקים: עיר גנים א', בין הרחובות מקסיקו והחלמית, ממערב לעמק המפריד בינה לבין קריית היובל. בשכונה זו בתים צמודי קרקע בעלי שטחי גינה. עיר גנים ב' בין הרחובות פנמה, דהומיי החלמית והאביבית ועיר גנים ג' התחומה בפרסה של רחוב קוסטה ריקה והנורית. בשתי שכונות אלה נבנו שיכונים, בבנייה צפופה פחות מאשר בקריית מנחם הסמוכה. רחובות השכונה קרויים ברובם על-שם מדינות, בעיקר באמריקה הלטינית שהצביעו באו"ם בעד הקמת המדינה (כ"ט בנובמבר), וכן על שם פרחי בר. כיום, הודות להתחדשות עירונית, השכונה הפכה למבוקשת והיא לא מפסיקה להתחדש.