אודות החברה

פסגות זיו השקעות
ופיתוח (1993) בע"מ
חברה יזמית קבלנית

חברת פסגות זיו השקעות ופיתוח (1993) בע"מ, חברה משפחתית נוסדה בשנת 1993 ע"י משה כהן יליד ירושלים, דור שלישי לקבלנים ודור שביעי בארץ. קבלן ותיק ומנוסה עוסק בבניה משנת 1982. במהלך השנים היה בעל מניות במספר חברות בניה ובשותפויות אשר בנו באילת בירושלים ובסביבותיה, בין היתר בעל מניות ומנהלה של חב' טולוס בניין והשקעות בע"מ.

כקבלן ויזם, בנה משה כהן מאות דירות תוך הקפדה על איכות הבניה, מתן שירות אמין והגון, שימת דגש על רמת ביצוע גבוהה, עמידה בלוחות הזמנים ותודעת שירות גבוה ואישית ללקוחות לאורך כל הדרך. משה כהן יזם פרויקטים שונים בירושלים תוך מתן מענה בין היתר לזוגות צעירים ותרם לחיזוקה של העיר ירושלים ולבניינה.

החברה מעסיקה מתכננים ויועצים בעלי מוניטין וניסיון רב דבר אשר מהווה נדבך חשוב בפילוסופיה העסקית של החברה המשלבת בין בניה איכותית, תכנון פרקטי הנותן מענה לצורכי הלקוח והקפדה על שירות אישי והוגן.

תמ"א 38: בימים אלו, מקדמת החברה 2 פרויקטים של תמ"א 38 בירושלים ובכפר סבא. כמו כן, החברה קידמה ומקדמת בימים אלו פרויקט של פינוי בינוי בשכונת קריית היובל בירושלים בהיקף של כ- 400 יח' דיור ו- 7000 מ"ר מסחר, בשיתוף פעולה עם חברת מנרב.

פרטי התקשרות

פסגות אביב השקעות ופיתוח (1993) בע"מ – חברה יזמית קבלנית
כתובת משרדי החברה: רח' בית"ר 2, בית הטיילת, ירושלים, מיקוד 9338601
טל' משרד: 02-6713666 / 02-6711316
פקס: 02-6713332
דוא"ל: tolus1@013net.net
לחצו לניווט וויז – WAZE למשרדי החברה

משרדי החברה

משרדי חברת פסגות זיו ממוקמים באזור טיילת ארמון הנְציב בירושלים. טיילת ארמון הנְציב הוא כינוין של שלוש טיילות הממוקמות בדרום מזרח ירושלים. הטיילות נמתחות משכונת אבו תור, לאורך קו הרכס של הר אצל דרך יער השלום וארמון הנציב, עד לשכונת נוף ציון. מהטיילות נשקף נוף פנורמי מרהיב על אגן העיר העתיקה, הר הזיתים, מדבר יהודה ואף חלקים ממערב העיר. מקור הכינוי של הטיילות הוא בשל סמיכותן לארמון הנְציב הבריטי שניצב על הר העצה הרעה. אנו מזמינים אתכם להגיע בתיאום מראש ודון בעניינים החשובים לכם ביותר.