פרויקטים – פסגות זיו / טולוס

חברת פסגות זיו השקעות ופיתוח (1993) בע"מ בנתה מספר פרויקטים, בין היתר: פרויקט ברח' דרך חברון 80, רכס חלילים שכונה ו, כמו כן, החברה הינה שותפה בחברת בנייה בשם: טולוס בניין והשקעות בע"מ (50%), אשר יזמה ובנתה את הפרויקטים הבאים: עין חמד – 29 קוטג'ים, מלחה – 30 יחידות דיור, רחוב זכרון יעקב 5 – 52 יחידות דיור ומגוון פרויקטים נוספים באילת: נוף ים – פרויקט היוקרה של מערב 7, שחמון רובע 9, פסגת שחמון רובע 10 ופרויקט גני עדי.

החברה מקדמת פרויקטים רבים למתן מענה לזוגות צעירים וחיזוקה של העיר ירושלים, כגון: פרויקט 4 Young – בן 80 יח' דיור ברחוב קוסטה ריקה בירושלים , פרויקט מחיר למשתכן – נאות הדר תמר פסגת זאב ירושלים ועוד.

פרויקט נוף ים

פרויקט היוקרה של מערב 7

על עתודת הקרקע האחרונה, בצמוד לשמורת טבע מרהיבה במערב 7, נבנה פרויקט היוקרה החדש: "נוף ים". בפרויקט "נוף ים" נבנו דירות יוקרה מרווחות ומושקעות הצופות לנוף הפתוח ולים הכחול. תכנון ארכיטקטוני מתקדם, מפרט טכני עשיר ורמת בנייה ללא פשרות המבטיחים לדיירים איכות חיים גבוהה באזור המבוקש ביותר באילת.

מפרט פרויקט דירות נוף ים

פרויקט Young 4

פרויקט קוסטה ריקה ירושלים

כשהתחלנו לחלום את הפרויקט, עלתה לנגד עיננו תמונה של משפחות צעירות בסביבה ירוקה ובטוחה באחד האזורים היפים של ירושלים. פרויקט YOUNG 4 ממוקם בחלקה המערבי של העיר באזור המבוקש והקסום של ירושלים, בין גבעת משואה למלחה. אחד האזורים המרכזיים עם נגישות לצירים המרכזיים, בקרבה לקניון מלחה ולגן החיות התנכ"י. בפרויקט נבנו 4 בניינים, בכל בניין 20 יח"ד עם דירות בנות 4,5 חדרים ופנטהאוזים. כל הדירות פונות לחזית הבניין עם מרפסות, לכל דירה 3 כיווני אוויר עם נוף טבעי ועוצר נשימה. הפרויקט הינו מיזם בשותפות עם חב' א.ר.מ מזרחי המביאה אף היא ניסיון ומוניטין רב של שנים.

פרויקט פסגת שחמון

פרויקט רובע 10

פרויקט בן 40 יח"ד בתכנון משרד מרש אדריכלים. בפרויקט: דירות בנות 4,5 חד' ודופלקסים. לדירות חניות מקורות, גינות ומרפסות, נוף לשטח ציבורי פתוח וכן, גן משותף פרטי.